Home | Benevolent Darts | Summer Darts | Double In Double Out Darts | Super League Darts | Star Darts

Competitions | Darts Help | Links | Contact Us | Site Map | Facebook | Twitter



Season 2003-2004 | Season 2004-2005 | Season 2005-2006 | Season 2006-2007 |

Season 2007-2008 | Season 2008-2009 | Season 2009-2010 | Season 2010-2011 |

Season 2011-2012 | Season 2012-2013 | Season 2013-2014 | Season 2014-2015 |

Season 2015-2016 | Season 2016-2017 | Season 2017-2018 | Season 2018-2019

Fixture List | League Rules | Registered Players | Season Results | Weekly Results | Competition Results | Player Stats.

2018-2019 Competition Results

'ROGER HACKETT' OVER 60's (Played 15/3/18) Download the full results here

Winner

Larry Chant (Aldwick Legion)

Runner-Up

Rob Rice (Chi Snooker Club)

LADIES (Played 15/3/18) Download the full results here

Winner

Mary-Jane Todd (BRSA Ravens)

Runner-Up

Hayley Gatford (Hunstn Hares)

CAPTAINS & SECRETARIES (Played 8/3/19) Download the full results here

Winners

Peter Hall & Keith Robinson (Chi Snooker Club)

Runners-Up

Gary Blackwood & Pat O'Hara (the Legends)

'SANDY CARTER' MIXED PAIRS (Played 4/1/19) Download the full results here

Winners

Rachel Hall & Adam Hall (Aldingbourne Mavericks)

Runners-Up

Jill Mitchell (Newtown Clubbers) & Jamie Middleton (Aldwick Legion)

DIVISION 1 SINGLES (Played 14/12/18) Download the full results here

Winner

Richard Ragless (Friary 'Z')

Runner-Up

Dave Owens (Friary 'Z')

DIVISION 2 SINGLES (Played 14/12/18) Download the full results here

Winner

Adam Hall (Aldingbourne Mavericks)

Runner-Up

Nick Tabberer (Pagham CC 'B')

DIVISION 3 SINGLES (Played 14/12/18) Download the full results here

Winner

Ashley Clements (Royal Oak)

Runner-Up

Ian Dendy (Royal Oak)

DIVISION 1 PAIRS (Played 7/12/18) Download the full results here

Winners

Gary Blackwood & Gary Bryant (Legends)

Runners-Up

Lee Hellyer & Ricky Clark (Newtown Amity)

DIVISION 2 PAIRS (Played 7/12/18) Download the full results here

Winners

Andy Chant & Dave Bourne (Aldwick Legion)

Runners-Up

Colin Ragless & Karl Wingate (Friary 'D')

DIVISION 3 PAIRS (Played 7/12/18) Download the full results here

Winners

Keith Robinson & Daniel Robinson (Chi Snooker Club)

Runners-Up

Dave Coupland & Gary Harwood (Royal Oak)

DIVISION 1 TREBLES (Played 30/11/18) Download the full results here

Winners

Dave Owens, Lee Franklin & Richard Ragless (Friary 'Z')

Runners-Up

Stuart Gray & Ian Kewin (Lamb Flamingo's) & Mark R Todd (BRSA Ravens)

DIVISION 2 TREBLES (Played 30/11/18) Download the full results here

Winners

Andy Cooper, Fred Hoare & Gary Gardiner (Claremont)

Runners-Up

Adam Hall, Ben Lubbe & Alex Richardson (Aldingbourne Mavericks)

DIVISION 3 TREBLES (Played 30/11/18) Download the full results here

Winners

Ashley Clements, Dave Coupland & Ian Dendy (Royal Oak)

Runners-Up

Des Ling, Debbie Ling & Glo Greene (Railway Sleepers)

Copyright © - Bognor-Darts.co.uk - All rights reserved

Home | Benevolent Darts | Summer Darts | Double In Double Out Darts | Super League Darts

Competitions | Darts Help | Links | Contact Us | Site Map | Forum